Zámecké apartmány Litomyšl

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Jiráskova 133 (zámek), Litomyšl 57001

Perfektní
dle 1 recenze

100%

Blanka
rodina se staršími dětmi, 22.4.2018

Zámecké apartmány Litomyšl jsou situovány v nádherném renezančním areálu zámku Litomyšl, památce zapsané na seznamu UNESCO. Komfortní ubytování je situováno do bývalého pivovaru a je připraveno v dobově i designově zařízených apartmánech, které jsou citlivě uzpůsobeny k pohodlnému pobytu. Všechny apartmány jsou speciálně vyzdobeny a umístěny v 1. nebo 2. patře. Bezplatné parkování je možné přímo před objektem nebo na veřejném parkovišti na náměstíčku před zámkem za poplatek.

 • Internet
 • Bez stravy
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Zámecké apartmány Litomyšl On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán literární - Alois Jirásek
Apartmán hudební - Bedřich Smetana
Apartmán výtvarný - Olbram Zoubek

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Zámecké apartmány Litomyšl Pokoje

Ke komfortnímu ubytování je připraven apartmán Hudební, Výtvarný a Literární. Hudební je zařízený v měšťanském stylu 19. století. Hudební aktivitou je kvalitní aparatura s gramofonem a deskami různých žánrů. Ve Výtvarném apartmánu je malířský stojan s potřebami a v Literárním je stůl s psacím strojem, notebookem a tiskárnou. Apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením. Dále disponují plně vybavenou kuchyní, bezplatným příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Zámecké apartmány Litomyšl Gastronomie

Snídani mimo objekt je možné hostům zajistit za poplatek. Součástí všech apartmánů je dobře vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnou troubou, chladničkou, rychlovarnou konvicí a bohatou sadou pro vaření i servírování. Další možnosti stravování v různých cenových kategoriích nabízí blízká gastronomická zařízení.

Zámecké apartmány Litomyšl Recepce

9:00 - 16:00 hod., nebo podle dohody


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • JCB

Zámecké apartmány Litomyšl Dostupnost

Litomyšl leží na mezinárodní silnici E442 (35), autobusová zastávka Litomyšl je součástí velkého množství dálkových tras, křižujících republiku. Autem z Prahy jeďte na Hradec Králové po dálnici D11 a na jejím konci můžete využít první úsek rychlostní silnice R35 směr Pardubice. Na obřím visutém kruhovém objezdu u Opatovic se však dejte zpět do Hradce Králové a z Hradce Králové pokračujte na Vysoké Mýto, Brno. Na této silnici není mnoho míst k předjíždění a bývá přetížena kamiony, přesto trvá projetí trasy z Prahy-Černého mostu před litomyšlský zámek 95 minut. Cesta po D1 do Havlíčkova Brodu a potom přes Vysočinu sice skýtá krásné vyhlídky na okolní krajinu, je ale mnohem delší a pomalejší. Železniční doprava je též možná, cílová stanice je Česká Třebová, odkud bývá přípoj do Litomyšle autobusem (13 km). Romantici mohou vystoupit v Chocni a pokračovat "motoráčkem" na konečnou do Litomyšle. Těch 20 km ale trvá hodinu...


V Litomyšli Vás k zámku nasměrují četné informační tabule. Takzvané "zámecké návrší" se zvedá nad hlavním náměstím a nelze je přehlédnout.  


Ubytovat se můžete v příjezdový den od 14.00 hod., prosíme o uvolnění apartmánu do 10.00 hodin, pokud se nedohodneme jinak. 


Recepci apartmánů naleznete v informačním centru před vstupem do zámeckého areálu. Otevřeno je celoročně od 9 do 16 hodin, během letní sezóny od 8 do 18 hodin. Ubytování mimo tuto dobu je také možné, klíč uložíme do schránky s kódem. Prosíme o předběžné sdělení času příjezdu, abychom způsob předání klíče dohodli.

Zámecké apartmány Litomyšl Okolí

Zámecké apartmány Litomyšl se nachází jen pár kroků od Smetanova náměstí s mnoha obchody a restauracemi. Regionální Muzeum Litomyšl je vzdáleno 50 metrů a Museum panenek je jen 10 metrů daleko. Na zámku je městská obrazárna s pozoruhodnou sbírkou obrazů slavných českých autorů 19. a 20. století. K zajímavým místům nedalekého okolí patří Nedošínský háj nebo pískovcové skalní město Toulovcovy maštale.

Zámecké apartmány Litomyšl Speciální akce a slevy

Cenově zvýhodněn vícedenní pobyt, možnost zakoupení pobytových balíčků.

Zámecké apartmány Litomyšl Další informace

Cena zahrnuje spotřebované energie, místní poplatky a DPH, ložní prádlo, sadu ručníků a závěrečný úklid. Během pobytu se úklid neprovádí, výměna ručníků či ložního prádla na požádání. K dispozici dětská postýlka, obchody a restaurace jsou v centru města vzdáleném cca 300 m, nestřežené parkování je možné v Jiráskově ulici před zámkem bezplatně nebo na zámeckém náměstí za poplatek 50 Kč/den, místo však nelze rezervovat předem. Nejsou dovolena žádná domácí zvířata. Na vyžádání připravíme dětskou postýlku. Až dvě přistýlky ve Výtvarném a Literárním apartmánu jsou pro děti do 12 let zdarma.

Zámecké apartmány Litomyšl

Jiráskova 133 (zámek), Litomyšl
Zobrazit celou mapu